Kdo jsme a co umíme

Jsme eventová agentura a více než 20 let pořádáme eventy nejrůznějšího druhu – od firemních akcí a konferencí, přes roadshowteambuildingy a kreativní firemní večírky s CSR přesahem až po family days, festivalykonference a hybridní eventy či luxusní setkání pro VIP partnery.

Poskytujeme dokonalý servis a poradenství a event vymyslíme od začátku do konce s ohledem na jeho konkrétní účel. Nezapomenutelným eventem na míru zaktivizujeme Vaše zákazníky a „nakopneme” Váš byznys. Podívejte se naše projekty.

Vyznáváme tyto hodnoty

  • SVOBODA

    Jsme svobodná firma. Všichni se podílíme na jejím řízení a směřování. Hlavními hodnotami, které uznáváme, jsou respekt a vzájemná důvěra. Věříme si navzájem. Věříme našim klientům. A oni věří nám.

  • OTEVŘENOST

    Jsme zodpovědní a transparentní v komunikaci. Jsme přesvědčení, že to vede k vyšší motivaci a angažovanosti všech, kteří tu pracují. Svoboda pro nás znamená také kreativitu. Svobodní lidé hledají nová řešení a inovativní postupy.

  • KNOW-HOW

    Jsme tady už od roku 1997! Za tu dobu máme zkušenosti s nejrůznějšími klienty a jejich projekty. Dokonale jsme si ověřili, co funguje, a co ne. Ale vůbec nejvíc nás láká vydávat se novými, nevyšlapanými cestami a vymýšlet pro Vás originální řešení úplně od nuly.

Eventoví kouzelníci

Pro úspěch Vaší zakázky bude pracovat stabilní tým specialistů, který má za sebou hromadu firemních akcí a úspěšně vytváří eventy pro naše klienty již řadu let. Náš ostřílený tým může na Vašich eventech začít pracovat hned teď!

Eventový tým v akci

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku