Kdo jsme a co umíme

Pár řádků o Amdenu

Amden je zavedená, tuzemská eventová agentura s více než dvacetiletou praxí s pořádáním akcí nejrůznějšího druhu. Poskytneme Vám dokonalý servis a poradenství a event vymyslíme tak, aby měl očekávaný dopad. Připravíme vzdělávací akci na míru, pobavíme Vaše klienty nebo zaměstnance na výroční party či vánočním večírku, pomocí eventu dokážeme aktivovat Vaše zákazníky a akcelerovat byznys. Podívejte se naše projekty.

Vyznáváme tyto hodnoty

  • SVOBODA

    Jsme svobodná firma. Všichni se podílíme na jejím řízení a směřování. Hlavními hodnotami, které uznáváme, jsou respekt a vzájemná důvěra. Věříme si navzájem. Věříme našim klientům. A oni věří nám.

  • OTEVŘENOST

    Jsme zodpovědní a transparentní v komunikaci. Jsme přesvědčení, že to vede k vyšší motivaci a angažovanosti všech, kteří tu pracují. Svoboda pro nás znamená také kreativitu. Svobodní lidé hledají nová řešení a inovativní postupy.

  • KNOW-HOW

    Jsme tady už od roku 1997! Za tu dobu máme zkušenosti s nejrůznějšími klienty a jejich projekty. Dokonale jsme si ověřili, co funguje, a co ne. Ale vůbec nejvíc nás láká vydávat se novými, nevyšlapanými cestami a vymýšlet pro vás originální řešení úplně od nuly.

Eventoví kouzelníci

Lidé, jsou to nejcennější, co máme. Pro úspěch Vaší zakázky bude pracovat stabilní tým specialistů, který úspěšně vytváří eventy pro naše klienty již řadu let a podle osvědčených postupů. Náš ostřílený tým může na Vašich projektech začít pracovat hned teď.

Eventový tým v akci

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku