Event u vás

Event se může konat kdekoliv. Na náměstí, na louce, ze které je krásný výhled na město, ale také přímo u vás, ve firmě. Pár hodin příprav a dvůr vaší kancelářské budovy nebo parkoviště u firemní centrály se může proměnit k nepoznání. Hostit může jarmark, vinobraní nebo vánoční trhy ve stylu adventní Vídně. Ale stovky lidí můžete přivítat také uvnitř – pošlete jim pozvánku na Mikuláše, halloweenskou party nebo novoroční oslavu.

Vánoční trhy

🎄 Tohle může být nejlepší vánoční party za poslední roky! Připravíme pro vaše zaměstnance menší verzi proslulých vídeňských trhů. Stylové dřevěné stánky. Nazdobené, nasvícené. Stromeček s dárečky. Živé nebo reprodukované koledy. Vystoupení stand-up komika. Vánoční catering včetně cukroví a svařáku. Na čerstvém vzduchu. S nefalšovanou atmosférou Vánoc. A v rozsahu, jaký si budete přát. Vánoční event jaksepatří!

Mikuláš

🎅 Mik-miku-mik-miku… Mikuláš je neprávem trochu opomíjený svátek, jehož základem a smyslem je někoho obdarovat. Vlastně ne jen tak někoho, ale děti vašich zaměstnanců a obchodních partnerů. Zkrátka dobrý důvod se sejít a udělat příjemnou akci ve velmi neformální atmosféře. Co pomůže zlepšit už tak dobrou náladu? Divadelní představení, kreativní dílničky, facepainting i tematické občerstvení, které rozdávají anděl s čertem.

Halloween party

🎃 Vaše halloweenská party se může proměnit ve spontánní teambuilding. Kde si vaši obchoďáci můžou líp pokecat s holkama z účtárny než při společném dlabání dýní? Anebo se špičkovat, když se o řád zlaté vařečky pere dýňový koláč šéfové s dýňovými karbanátky vašeho markeťáka? Workshopy, výrobky nebo dokonce bludiště z dýní – to vše může obsahovat váš firemní event zakončený trochou toho tajemna a strašení.

Zabijačkové hody

🐷 Jitrnice je prý Jesenka pro dospělé. Těžko říct. Ale přes dílčí změny stravovacích návyků v Česku si tenhle typ gastronomie udržuje poměrně stálou skupinu fanoušků. A není divu. Zabijačkové speciality, ale třeba taky uzené, maso na grilu a potom nějaká ta sladká tečka. To vše doplněné kvalitním pitím a vhodným hudebním vystoupením. Na co ještě čekáte?

Jarmark

🧺 Co kdyby v areálu vaší firmy vyrostlo tržiště? S pekaři a uzenáři nabízejícími svůj sortiment. S nabídkou několika druhů moravského vína a piva z lokálního pivovaru. S ukázkami více i méně tradičních řemesel – vědí vaši zaměstnanci, jak se pletou košíky, dělá keramika nebo kuje železo? Přimyslete si k tomu ještě ohnivou nebo LED show, taneční či šermířské vystoupení a hudební program. Tenhle event nebude mít chybu.

Vinobraní

🍷 „Ej tu našu!“ zvolá primáš a lidová hudba se rozezní prostorem, kde se koná váš firemní event. Podzimní akce se ponese v duchu vinobraní, tedy oslavy sklizně révy, jak ji znají všechna města s vinařskou tradicí od Mikulova po Žernoseky. Demižóny s vínem určeným k degustaci, sklenky a kelímky s burčákem a k tomu samozřejmě spousta občerstvení, které se k těmto nápojům hodí. Půjdete spát před půlnocí? Tak to těžko…

Podívejte se, co máme za sebou

Reference

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku