Event s emocemi? V tom případě fialový event!

Fialová barva je osobitá, chce být náročná a vyvolává napětí. Stejně jako naše eventy.

Tomáš Měcháček při nahrávání fialovyevent.cz
Tomáš Měcháček při nahrávání spotů fialovyevent.cz

Ať se jedná o konferenci, vánoční večírek, roadshow nebo třeba teambuilding, emoce hrají hlavní roli. Víme to my a vědí to i naši klienti, kteří fialový event od Amdenu zažili na vlastní kůži. A ví to už i Tomáš Měcháček, český herec, komik a režisér. Namluvil pro nás radiové spoty pro web amdenevents.cz.

A jestli jste spoty v éteru ještě neslyšeli, tak si je poslechněte níže.
Podívejte se také na video z nahrávání spotů …

Jo a kdybyste potřebovali fialový event, tak nás kontaktujte. … Šup, šup.

Radiospot: Fialový z nebe


Eventy s emocemi: Potřebuješ vostrou party? Profi konferenci? Pohodovej vánoční večírek nebo rovnou celej fesťák? Žádnej problém. Dostaneš od nás i fialový z nebe. Eventy vlastní cestou od agentury Amden na www.fialovyevent.cz.

Radiospot: Osobitá a náročná


Eventy s emocemi: Je osobitá. Chce být náročná. Skrývá tajemství. Vyvolává napětí. Je náladová. Fialová barva. To jsou akce od nás. Fialový. Tak mrkni na www.fialovyevent.cz a pojď do akce s agenturou Amden!

Radiospot: Fantastická akce


Eventy s emocemi: Znáš ten fantastickej pocit z vydařený akce? A zažils taky pořádný trapárny? Tak si vyber, ať je na co vzpomínat. Mrkni se na náš fialovej web a objednej u agentury Amden www.fialovyevent.cz.

Radiospot: Večírek na pohodu


Eventy s emocemi: Hele, řekl ti šéf, ať zařídíš vánoční večírek a ty jsi na to úplně zapomněla? No tak se podívej na www.fialovyevent.cz a objednej si super mejdánek u agentury Amden. Na www.fialovyevent.cz.


Pokud zrovna nemáte dobrý zvuk, můžeme vám nabídnout výborný obraz. Podívejte se, jak Tomáš emotivně vybarvil fialový event.

Nahrávání ve studiu

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku