ONLINE EVENTY

Konference online, virtuální firemní večírky,
online školení a virtuální portálové konference

Video

Váš event může být online

Uspořádat setkání kolegů z celého světa? Jasně, proč ne! Možná ale nemáte dost času, financí nebo vůle ze strany samotných zaměstnanců. Ideálním řešením je tzv. hybridní event. Online event umožňuje setkání všech a současně nabízí výhody internetového prostředí. Díky promyšlenému konceptu budou jeho účastníci neustále uprostřed dění. Nejen že si odnesou důležité informace, ale také to, s čím odcházejí z našich eventů vždycky – se zážitkem! Nabízíme Vám jakýkoliv event v podobě virtuálního řešení: konferenci, školení, firemní večírek, setkání se zaměstnanci, teambuilding, ale třeba také kulturní akci. 

Konference online

Přenést konferenci nebo podobnou vzdělávací akci do online prostředí je jen část práce. Účastníci odborného eventu se chovají jinak než v reálu. Udržet pozornost lidí, kteří se připojili, je složitější. Virtuální akce vyžaduje jinou dramaturgii a tempo. Ale s tím vším počítáme a pomůžeme vám to zvládnout. Třeba zajímavým prostředím virtuálního studia, interaktivitou, různými video formáty, zábavnými prvky…

Virtuální firemní večírek

Pro své zaměstnance na home office nebo klienty připravte streamovaný virtuální večírek. Je k tomu potřeba jen pár věcí navíc: základní počítačové vybavení u všech, kdo se budou chtít připojit, a trochu společného času, kdy všechno vymyslíme. Co byste řekli na komponovaný program, kterým provede zkušený moderátor? Chybět by neměl ani živý chat, pár předtočených video spotů, kvízy a video hry. Ale třeba také mini koncert nebo online kouzelnické vystoupení.

Online školení

Počítač. Mikrofon. Sluchátka. Zoom, Teamsy nebo třeba Webex. A můžeme začít. Online školení pro vaše zaměstnance nebo klienty v situaci, kdy nemůžete svůj obsah odškolit osobně. I taková akce může jednak dobře vypadat a udržet účastníky ve střehu, jednak nabídnout něco navíc. Hodit se budou instruktážní videa, ke kterým se mohou účastníci později vrátit. Ale také e-booky, prezentace nebo pracovní listy v elektronické podobě. A závěrečný online test 😉

Virtuální portálové konference

Znáte streamovací služby, kde si svůj film nebo dokument přehrajete, kdy se vám líbí? To samé může mít i vaše firma. Jenom s tím rozdílem, že videa budou o výrobcích, službách nebo pracovních postupech. Přednášky a odborné bloky se na téhle konferenci nebudou vysílat „live“. Účastníci si na portálu vyberou video obsah a další materiály ke stažení ve chvíli, kdy ho opravdu potřebují a mají čas se mu věnovat. Zvuk, obraz, infografika, chat, virtuální studio – vše špičkově připravené.

Partner pro online eventy

Nejsme na to sami. Spojili jsme síly se společností T SERVIS, která patří ke špičkovým poskytovatelům služeb v oblasti prezentačních technologií a techniky. Kvalifikovaným tým odborníků a techniků doplňuje naše know-how v oblasti eventů a online komunikace. Díky tomu garantujeme, že všechny služby v oblasti online akcí budou odpovídat aktuálním trendům. A především vašim očekáváním.

Podívejte se, co máme za sebou

Reference

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku