Caveman na přání

„Není malých akcí“, zní motto pravověrného event managera. Proto jsme i v případě drobného eventu pro našeho dlouholetého klienta, společnost Isover, postupovali se vší pečlivostí. Představení na přání mělo od začátku jasný rozpočet, harmonogram, kapacitu i organizační zajištění. A především obsah. V Divadle u Hasičů se dával Caveman, slavná one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o lásce, partnerství i vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Slavnostní firemní večer ale nabídl víc než „jen“ divadlo. Jeho součástí bylo také vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší realizaci stavby, pro niž naše agentura vybrala a dodala ceny. Aby se pozvaní zaměstnanci a důležití obchodní partneři Isoveru cítili co možná nejlépe, připravili jsme pro ně bohaté občerstvení. Každý si z nevšedního vánočního večírku mohl také odnést fotku na památku – pokud využil služeb našeho fotokoutku.

Sečteno a podtrženo – plán, organizace, catering, soutěž i fotokoutek. Věci, které se zdají jako samozřejmost, fungují jen když je dobře ohlídáte. V Amdenu na to máme správné lidi.

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku