Family Day Denso

Perfektní zaměstnanecká akce pro všechny
věkové kategorie à la hudební festival

Společnost a její zaměstnanec. Vztah, který může mít (a taky že má!) mnoho podob. A co když jste skvělá společnost s ještě „skvělejšími“ zaměstnanci? Jak co nejlépe vyjádřit svůj respekt vůči svým kolegům? Jak je ocenit za dobře odváděnou práci? (Na tohle asi firemní klíčenka stačit nebude…). Dopřejte jim skvělý zážitek a relax, který si zaslouží!

Společnost Denso Czech ze Zruče nad Sázavou uspořádala pro své zaměstnance u příležitosti 20letého výročí firmy Family Day ve stylu hudebního festivalu s rockovým nádechem. K jeho organizaci si přizvala agenturu Amden.

„Family day pro nás v DENSO není každoroční povinná událost … je to event, na který se dlouhodoběji připravujeme a chceme z něj vyždímat „něco“ v mnoha ohledech. Naprosto profesionální přístup Vaší agentury a celé plánování ve stylu „Všechno je možné“ mě nejen uklidňovalo, ale zároveň dávalo předzvěst toho, že nás čeká něco velkého.“
Miloš Říha, Generální manažer DENSO Czech

Společnost DENSO patří mezi největší dodavatele do automobilového průmyslu. Pobočka ve Zruči nad Sázavou vyrábí především stěračové systémy a v posledních letech se zaměřuje výrazně na logistiku a zefektivňování jejích procesů. Nádherný venkovní prostor areálu společnosti  je snem každého „evenťáka“. Rozlehlá zelená louka protkaná příjezdovou komunikací byla pro naše event managery jako bílé plátno pro malířské mistry. Vyhrát si tak mohli s rozestavěním stanů, pivních setů, jednotlivých aktivit i koutků a vybrat perfektní místo pro velkou stage. 

Na ní vystoupili Třísestrovský revajvl – revival kapela hrající největší hity skupiny Tři Sestry, po nich to na pódiu rozbalila skupina Pekař a kapela Škwor hudební program uzavřela nadupaným vystoupením, které nenechalo nikoho chladným. 

V rámci pohodového odpoledne pro cca 850 účastníků z řad zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků si přišli na své všechny věkové kategorie. 3letí „špunti“ dováděli na skákacím hradu, starší řádili na kreativních dílnách a při malování na obličej, pro všechny tu byl foto koutek a lukostřelba a třeba i kouzelník a mikromagik nebo karikaturista. „Třešinkou na dortu“ snad už byla jen zmrzlina ve stylu „all you can eat“. Senioři si kromě skvělé hudby mohli dopřát spoustu skvělého jídla a pití a nechat se bavit moderátorem Petrem Nasty Cerhou.  

 A že vedení společnosti Denso na jeho zaměstnancích skutečně záleží prozradilo i jedno malé velké rozhodnutí, které vzešlo ze společné domluvy s našimi „evenťáky“ doslova den před touto dlouho plánovanou akcí! 

V den konání Family Day totiž hrál český tým semifinále Mistrovství světa v ledním hokeji 2024. Po pár vteřinách rozhovoru s generálním manažerem společnosti, panem Milošem Říhou, bylo jasné, že o tenhle zážitek zaměstnance Densa neošidíme. A tak vznikla během pár hodin na Family Day i fan zóna s obrovskými obrazovkami, sezením a stanem, aby mohli fanoušci sledovat jeden z nejdůležitějších zápasů celého šampionátu. A fandilo se o sto šest! A pak se ještě více slavilo! 

„Spolupráce s Klárou a Jakubem mě prostě bavila. Inspirovala mě. Ukazovali mi možnosti, kam jsem ani neměl odvahu jít. Toyota (naše mateřská firma) říká „Nic není nemožné“ … vy musíte být s vaším „Všechno je možné“ ze stejného hnízda. Ze všech stran slyším jen slova chvály a naši zaměstnanci používají slova jako „byl jsem pyšný/pyšná na naši firmu“. Teď s odstupem a bez emocí můžu tedy zopakovat: „Byla to pecka“. Moc děkuji a už teď se těším, že společně uděláme další akci.“ 
Miloš Říha, Generální manažer DENSO Czech

Máte také skvělé zaměstnance? Dopřejte jim Family Day, který si zaslouží! Podívejte se třeba na referenci společnosti Dukane nebo třeba zábavné teambuildingy se CSR přesahem. 

Denso Corporation je globální výrobce automobilových komponentů se sídlem ve městě Kariya, prefektura Aichi, Japonsko. Společnost Denso Czech je v současné době kromě výroby orientována na skladování a logistiku. 

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku