Event v Shawshanku

Event: Unikni ze spárů home office
díky firemnímu teambuildingu!

Jak může vypadat event, pokud si ke spolupráci přizvete Amden? Bude perfektně technicky zajištěný. To se týká části akce, která se bude konat živě. Dvacet let zkušeností s pořádáním akcí poznáte hned. Ale týká se to i té části eventu, kterou můžeme připravit na dálku, online. Kvalitní video přenos považujeme za naprosto zásadní předpoklad úspěšné akce. A teď to hlavní – akce bude promyšlená, bude mít smysl, nápad a drajv. Co třeba firemní teambuilding jako úniková hra?

Úniková hra, to je dobrodružství. Zábava. Ale také spolupráce a „problem solving“. Aby se vám a vašemu týmu podařilo dostat ven z nějakého uzavřeného prostoru, s ostatními účastníky hry se nejprve musíte dobře zorientovat v prostoru, hledat indicie, stopy a nápovědy, vyřešit nějakou záhadu či problém a stihnout únik z místnosti dřív, než vám uteče stanovený čas.

Co je hybridní (kombinovaný) event?

Akce, která umí skloubit živé eventy s jejich mladším online sourozencem. Osobní setkání a akce jsou jedinečné v tom, že dokážou přenést informace i emoce a aktivovat tak všechny přítomné. Hybridní formát k události přidává možnost rozšířit dosah směrem k virtuálnímu publiku, připojenému na dálku. Využívá k tomu nejrůznější nástroje, aniž by organizátoři museli výrazně navýšit náklady na pořádání akce.

A teď si představte, že někteří lidé z vaší firmy jsou fyzicky na místě. Třeba v předem připravené a upravené kanceláři, která se ale na ten večer promění v nechvalně proslulou věznici Shawshank. A vy se, stejně jako Morgan Freeman a Tim Robbins ve slavném filmu, musíte „vykoupit“. Zkrátka abyste z věznice, kde jste neprávem drženi, utekli a mohli světu říct svou verzi příběhu, čeká vás celá řada úkolů (které musíte vyřešit) a pastiček (které vás nesmí zdržet).

Firemní teambuilding – utečte, i když jste online

Ve stejnou dobu je ale zbytek vašeho týmu připojený online. Díky videopřenosu přesně ví, co tým na místě dělá. Na dálku pomáhá plnit úkoly. Některé z nich jsou navíc nachystané tak, aby je mohli plnit a splnit jen lidé u svých počítačů nebo mobilů. Některé z nich třeba ve speciálně nachystané microsite. A naopak tým z kanceláře na obrazovce sleduje, jak si vedou jejich kolegové na home office.

A víc neřekneme. To už bychom prozradili moc…

Zaujal vás třeba tenhle nápad.
Nebo máte jiný typ akce, který byste chtěli připravit?
Naživo, online nebo v kombinaci?

Tak se nám ozvěte.
Vymyslíme event, který splní vaše cíle. A nikdo z vaší firmy na něj jen tak nezapomene.

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku