Firemní večírek: Narozeniny společnosti GTL

Event v balkánském rytmu!

Společnost GTL působí na českém trhu logistiky už čtvrtstoletí. A k tomu právě vybudovala zcela nové firemní zázemí, do kterého přesídlila. To byl dostatek dobrých důvodů k oslavě. Event pro 300 hostů a pět desítek dětí jsme připravili v novém areálu v Nehvizdech u Prahy.

Koncept firemní akce počítal s jedním epicentrem oslav – stal se jím velký stan, rozprostírající se na ploše 800 m². Sem jsme umístili jak stage pro vystupující kapely a posezení pro návštěvníky, tak prostor pro tanec nebo dětský koutek. Postarali jsme se o kompletní přípravu a výzdobu prostoru, technické zajištění, včetně ozvučení a světel. Specifický ráz a spoustu energie dala slavnostnímu dni živá balkánská hudba i kuchyně.

Zadání bylo zprvu obecné a postupně se měnilo. Někdy i velmi rychle. Spolupracovníci z Amdenu reagovali promptně a hlavně v tom duchu, ve kterém jsme si přáli. Nesnažili se nám vnutit svou vizi, ale co nejlépe realizovat ‚naši‘ akci. Atmosféra byla strhující,“ řekl Alexandros Koranis, generální ředitel společnosti GTL.

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku