Konference E.ON

Konference nemusí být vůbec nuda

Když uslyšíte slovo konference a k tomu přidáte ještě energetika, asi vás napadne, že to nebude žádný velký odvaz. Ale naše eventová agentura umí i na první pohled nudnou akci produkčně připravit tak, že účastníci odchází nejen informováni, ale i spokojeni a plní zážitků. Tak to bylo i v případě eventu pro našeho nového klienta – energetický gigant E.ON, pro nějž jsme zajistili doprovodný program výroční konference od hostesek, bodypaintingu až po ukázky molekulární gastronomie.

Každý rok se scházejí přední hráči české energetiky na konferenci, která mapuje současné trendy v oboru a slouží i k výměně informací mezi účastníky. Letos v listopadu se sešlo na 500 lidí ve vysočanském Clarion Congress hotelu. „Měli jsme na starost, aby E.ON. jako generální partner akce připravil účastníkům doprovodný program, který by nesl jeho rukopis a ukázal, že i konference může být nejen informativním, ale i zábavným eventem,“ říká obchodní manažer Amdenu Gabriel Pokorný.

Agentura Amden zaujala klienta nápady, jak doprovodný program komplexně připravit a tematicky zaměřit. V krátkém časovém úseku jsme vybrali nejen atraktivní, ale i komunikačně zdatné hostesky, zajistili vizážistku, vizuální podobu programu (trika, bodypainting), připravili videoprezentaci, technické zajištění, interaktivní vědeckou show nebo ukázky molekulární gastronomie.

„Velmi oceňuji AMDEN za kreativitu a realizaci naší prezentace na největší plynárenské konferenci v České republice v roce 2018. Naše firemní prezentace pod názvem „Plyn má budoucnost“ nebyla určitě lehkým zadáním. V relativně krátkém čase bylo nutné kreativně i produkčně zvládnou prezentaci naší společnosti, jak v promo stánku, tak v doprovodném programu. Ještě jednou velké díky AMDENu“ hodnotil Mgr. Radek Bílý, MBA, vedoucí marketingu E.ON Česká republika.

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku