Letiště Praha stánky s VR

Na trase Drážďany – Praha – svět

„Wir fliegen nach New York, Dubai oder Istanbul,“ odpovídali jsme na otázku, kterou němečtí zákazníci pokládali nejčastější. Náš eventový tým vyrazil do Drážďan na Veletrh cestovního ruchu představit novou nabídku přímých letů z pražského letiště. Ze saské metropole, Žitavy nebo Pirny je to po dálnici do Prahy jen kousek.

A jaké to je zaletět si z českého hlavního města do Chicaga nebo Moskvy? To si zájemci o cestování mohli vyzkoušet naživo hned ve veletržní hale. Stačilo nasadit si brýle s virtuální realitou a přemístit se do destinací, kam nově zajišťuje přímé spoje Letiště Praha. „Za tři dny veletrhu jsme oslovili více než 2000 lidí. Virtuálně s námi letěly bezmála dvě stovky z nich. Všichni byli překvapení a nadšení, jakou nabídkou a službami pražské letiště disponuje,“ říká Jakub Rakovič, event manažer Amdenu.

CESTOVALI JSME S VIRTUÁLNÍ REALITOU
Náš stánek na veletrhu sestával z velkého prezentačního stanu, nasvícené stěny s claimem letiště a trojsedadla z letadla. Hostesky plynně mluvící německy pak po celý den návštěvníkům akce nabízely možnost atraktivní lokality „ochutnat“ ještě před tím, než tam opravdu odletí. Zájemci o virtuální výlet se pohodlně usadili do sedačky, dostali na oči brýle s virtuální realitou a zaletěli se zblízka podívat na vybrané místo. Z veletrhu odcházeli s netradičním zážitkem, nejrůznějšími informacemi a také vybavení „cool“ visačkou na kufry. Již brzy se jim totiž bude hodit…

Prezentace v Drážďanech navázala na sérii propagačních eventů v Česku. Na sklonku roku 2019 jsme s podobným konceptem navštívili celkem šest českých multikin, dvě v Praze a čtyři v regionech. Potkat jste nás ale mohli také na galavečeru cestovních agentur a cestovatelském festivalu.

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku