Firemní akce: Fermacell Expert Days

Skvělý den pro pravé chlapy

Odjet s novými poznatky z oboru, ale taky s mozoly na rukách. Tak si ve zkratce představte jednodenní intenzivní event pro Fermacell experty. Na dopolední seminář navečer navázala terénní „odolávačka“ pro ty, kdo se nebojí výzev.

Nejprve se sedmdesát účastníků firemní akce věnovalo detailům práce s SDK deskami a vyzkoušelo si i pár praktických vychytávek. Podvečer pak patřil aktivnímu pohybu – nohejbalu, soft tenisu, pétanque a disc golfu.
Náš eventový tým ale připravil především soutěžní klání Fermacell Trophy. V něm se čtyřčlenné posádky potýkaly s nástrahami terénní trati a po cestě plnily nejrůznější úkoly. Z nich ten doslova „nejtěžší“ byl absolvovat celou trasu s pneumatikou z náklaďáku.

Klíčem k úspěchu akce byl samozřejmě jeho pestrý program. Stranou ale nezůstaly ani organizační a produkční věci. Pro klienta jsme vytipovali příjemné prostředí Sázavy, vybrali a zajistili vhodné ubytování, postarali se o catering a kompletně nachystali odpolední a večerní program pro bezmála osm desítek lidí,“ líčí Klára Synčáková, event managerka Amdenu.

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku