Jaké eventy pro Vás připravíme

Event s emocemi

V čem bude event, který pro vás připravíme, jedinečný? Tak především tím, že event vždycky komplexně promýšlíme. Téma, aktivity, ale třeba také místo konání vybíráme vždy s ohledem na celkové vyznění akce. Nikdy nejde o náhodu nebo shodu okolností. Každý dílek, ze kterého pro vás event poskládáme, má svoje pevné místo a smysl. Ať chcete akci venku nebo se potřebujete schovat dovnitř. Na suchu nebo na vodě. Velkou show nebo malé setkání. Potřebujete akci naživo, online nebo jejich kombinaci, tedy tzv. hybridní event. Zasloužíte si event v působivé atmosféře, s dokonalou přípravou a s výsledkem, který očekáváte.

Event zaměříme na Vaši cílovou skupinu. „V jeden okamžik oslovíme přesně ty lidi, které potřebujete. Předáme jim osobně informace, předvedeme váš výrobek nebo nabídneme atraktivní zábavu. A zároveň na místě vytvoříme atmosféru, která vše umocní,“ popisuje filozofii akcí, které děláme, event managerka Klára Synčáková. Velmi dobře ví, o čem mluví. Eventů naše firma totiž každý rok připravuje řadu. Vymýšlíme je pro nejrůznější klienty, s nejrůznějšími cíli, v mnoha podobách včetně online eventů.

Vánoční akce

S blížícím se závěrem roku vzrůstá i pocit sounáležitosti, potřeba být spolu, chuť pomáhat i udělat pro ostatní něco hezkého. To všechno najdete úhledně zabalené v balíčku vánočních eventů! Uspořádejte svým zaměstnancům, kolegům či klientům perfektní vánoční party či jinou vánoční akci, která jim po tomto náročném roce ukáže, jak moc si jich vážíte. Může to být vánoční večírek, konference, vánoční teambuilding a další akce pro zaměstnance jako firemní mikulášská nadílka, novoroční party nebo třeba tradiční vánoční trhy. A nezapomenutelnou vánoční akci můžete uspořádat i u vás ve firmě!

Event u vás

Event se může konat kdekoliv. Na náměstí, na louce, ze které je krásný výhled na město, ale také přímo u vás, ve firmě. Pár hodin příprav a dvůr vaší kancelářské budovy nebo parkoviště u firemní centrály se může proměnit k nepoznání. Uspořádat můžete jarmark, vinobraní nebo vánoční trhy ve stylu adventní Vídně. Ale stovky lidí můžete hostit také uvnitř – pošlete jim pozvánku na Mikuláše, zábavná může být i halloweenská party v kostýmech.

Konference

Vybrat vhodnou lokalitu, moderátora, catering či hostesky. Zajistit ubytování i technické vybavení sálu. Hlídat scénář. A všechno nafotit a natočit. Čekejte od nás ale ještě mnohem víc. Na budoucnost našich měst jsme se zaměřili na konferenci Smart City Expo.

Teambuilding či dětský den

Chcete motivovanější tým? Svěřte nám teambuildingový event pro své zaměstnance, vsadit můžete také na sportovní či dětský den pro jejich rodiny. Nebo si nás pozvěte ke slavnostnímu otevření nové pobočky, jako to udělala společnost Wargaming.

Firemní večírky a akce

Nachystáme sérii oslav výročí na pobočkách Vaší firmy. Připravíme divadelní představení nebo decentní firemní večírek pro zaměstnance a obchodní partnery. Anebo velkou firemní party pro tisícovku hostů a pětipatrovým dortem.

Roadshow (outdoor)

Vstříc Vašim zákazníkům vyrážíme také na čerstvý vzduch! Na šňůru s prezentací Vašich produktů vyjedeme s naším speciálně upraveným přívěsem a programem, který přitáhne davy.

Roadshow (indoor)

Vytvoříme pro Vás koncept prodejní roadshow a objedeme s ní třeba velká nákupní centra. Pro reklamní kampaň „na cestách“ zajistíme branding, navrhneme stánek, připravíme web. Blíž k zákazníkům jsme dostali společnost Braun.

Městské akce

Jsme specialisté na akce ve veřejném prostoru. Dokážeme oživit ulice nebo náměstí farmářskými trhy, připravit tradiční vánoční trhy nebo nabídnout kulturní program v letním kině. Pražské Ládví jsme naučli nakupovat jinak.

Festival

Postavit stage, zařídit doprovodný program, udělat web, event zpropagovat a zajistit ticketing a akreditace. To jsou klíčové disciplíny, ve kterých jsme první na pásce. Festivalu Metronome Prague jsme pomohli vyrůst.

Podívejte se, co máme za sebou

Reference

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku