Děláme eventy s emocemi

V čem bude event od Amdenu jedinečný? Především jeho komplexní promyšleností. Téma, aktivity i místo konání firemní akce vybíráme vždy s ohledem na celkové vyznění. Nikdy nejde o náhodu nebo shodu okolností. Každý dílek, ze kterého pro Vás vánoční večírek, konferenci, teambuilding a mnoho dalších eventů poskládáme, má svoje pevné místo a smysl.  Eventová agentura Amden pro Vás zorganizuje jakýkoliv formát eventů – klasický i netradiční koncept – v atraktivních venues po celé České republice i v zahraničí. Indoor či outdoor event. Na suchu nebo na vodě. Velký firemní vánoční večírek nebo malou firemní akci. Potřebujete event naživo, online nebo tzv. hybridní eventUdržitelný event doplněný o CSR aktivity? Není problém! Zasloužíte si firemní event v působivé atmosféře, s dokonalou přípravou a s výsledkem, který předčí Vaše očekávání.

Event zaměříme na Vaši cílovou skupinu. „V jeden okamžik oslovíme přesně ty lidi, které potřebujete. Předáme jim osobně informace, předvedeme Váš výrobek nebo nabídneme atraktivní zábavu. A zároveň na místě vytvoříme atmosféru, která vše umocní,“ popisuje filozofii našich akcí event manažerka Klára Synčáková. Velmi dobře ví, o čem mluví. Pořádání eventů je náš denní chleba a eventů naše firma každý rok připravuje celou řadu. Organizujeme eventy pro nejrůznější klienty, s nejrůznějšími cíli, v mnoha podobách včetně online eventů, měříme jejich úspěšnost. Na vavřínech ale neusínáme a držíme krok s nejnovějšími trendy. Připravíme do nejmenšího detailu propracovaný – prostě parádní – event i pro Vás!

 

Vánoční akce

S blížícím se závěrem roku vzrůstá i pocit sounáležitosti, potřeba být spolu, chuť pomáhat i udělat pro ostatní něco hezkého. To všechno najdete úhledně zabalené v balíčku vánočních eventů! Uspořádejte svým zaměstnancům, kolegům či klientům perfektní firemní vánoční večírek či jinou vánoční akci, která jim po tomto náročném roce ukáže, jak moc si jich vážíte. Může to být ale nejen firemní vánoční večírek, konference, vánoční teambuilding, ale třeba i další akce pro zaměstnance jako firemní mikulášská nadílka, novoroční večírek nebo třeba tradiční vánoční trhy. A nezapomenutelnou vánoční akci můžete uspořádat i u Vás ve firmě!

Setkání VIP partnerů
a firemní party

Pořádáme exkluzivní eventy – luxusní galavečery, firemní akce  pro zaměstnance u příležitosti významného jubilea nebo velkolepý event pro tisíce hostů s pětipatrovým dortem. Nachystáme sérii oslav Vašeho výročí na jednotlivých pobočkách Vaší firmy. Oslavíme Vaše úspěchy!

Roadshow (indoor)

Vytvoříme pro Vás koncept prodejní roadshow a objedeme s ní třeba velká nákupní centra. Pro reklamní kampaň „na cestách“ zajistíme branding, navrhneme stánek, připravíme web. Blíž k zákazníkům jsme dostali značku BRAUN.

Event u vás

Event se může konat kdekoliv. Na náměstí, na louce, ze které je krásný výhled na město, ale také přímo u Vás, ve firmě. Pár hodin příprav a dvůr Vaší kancelářské budovy nebo parkoviště u firemní centrály se může proměnit k nepoznání. Uspořádat můžete jarmark, vinobraní nebo si pronajměte naše stánky a uspořádejte vánoční trhy ve stylu adventní Vídně. Ale stovky lidí můžete hostit také uvnitř – pošlete jim pozvánku na firemní večírek u příležitosti Mikuláše, zábavná může být i halloweenská party v kostýmech.

Konference

Vybrat strategickou venue, vhodného moderátora, bezchybný catering i milé hostesky. Zajistit ubytování, od základů vymyslet a následně zrealizovat koncept i technické vybavení sálu. Hlídat scénář. Všechno nafotit a natočit. V pořádání konferencí toho od nás čekejte ale mnohem víc. Na konferenci Smart City Expo jsme se zaměřili na budoucnost našich měst, na konferencích pro projektanty, architekty a stavitele na Wienerberger foru jsme se vydali na měsíční okružní jízdu po českých a moravských městech. A konferenci společnosti Niveko jsme spojili s prohlídkou výroby i galavečerem.

Teambuilding či Family day

Motivovanější tým? Zaměstnanci přirozeně zacílení na co nejlepší výkon svůj, celého týmu i Vaší firmy? Připravíme pro Vás teambuildingový event, který nakopne Vaše kolegy k ještě lepší výsledkům. Nebo ukažte svým zaměstnancům, jak si jich vážíte, a uspořádejte pro ně s námi family day nebo sportovní či dětský den. Zorganizovali jsme event třeba i k slavnostnímu otevření nové pobočky společnosti Škofin.

Roadshow (outdoor)

Čerstvý vzduch, vítr ve vlasech a energie v žilách – vstříc Vašim zákazníkům s prezentací Vašich produktů vyrážíme i na roadshow. Využijte náš speciálně upravený multifunkční přívěs a nechte se strhnout vybroušeným programem, který přitáhne davy.

Městské akce

Když to můžeme rozbalit pod širým nebem, jsme ve svém živlu! Akce a eventy ve veřejném prostoru jsou naší specialitou. Oživujeme šeď městských ulic vánočními  či farmářskými trhy, zaplňujeme náměstí městskými festivaly, bavíme diváky v letních kinech.

Festival

Postavit stage, zařídit doprovodný program, udělat web, event zpropagovat a zajistit ticketing a akreditace. To jsou klíčové disciplíny, ve kterých je event agentura Amden první na pásce. Festivalu Metronome Prague jsme pomohli vyrůst.

Podívejte se, co máme za sebou

Reference

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku