Jaké eventy pro Vás připravíme

Event s emocemi

V čem bude event od Amdenu jedinečný? Především jeho komplexní promyšleností. Téma, aktivity i místo konání vybíráme vždy s ohledem na celkové vyznění akce. Nikdy nejde o náhodu nebo shodu okolností. Každý dílek, ze kterého pro vás event poskládáme, má svoje pevné místo a smysl.  Zorganizujeme pro vás jakýkoliv formát eventů – klasický i netradiční koncept – v těch nejatraktivnějších venues. Ať chcete akci venku nebo se potřebujete schovat dovnitř. Na suchu nebo na vodě. Velkou show nebo malé setkání. Potřebujete akci naživo, online nebo tzv. hybridní event. Udržitelný event doplněný o CSR aktivity.  Zasloužíte si event v působivé atmosféře, s dokonalou přípravou a s výsledkem, který očekáváte.

Event zaměříme na Vaši cílovou skupinu. „V jeden okamžik oslovíme přesně ty lidi, které potřebujete. Předáme jim osobně informace, předvedeme váš výrobek nebo nabídneme atraktivní zábavu. A zároveň na místě vytvoříme atmosféru, která vše umocní,“ popisuje filozofii akcí, které děláme, event managerka Klára Synčáková. Velmi dobře ví, o čem mluví. Eventů naše firma totiž každý rok připravuje řadu. Vymýšlíme je pro nejrůznější klienty, s nejrůznějšími cíli, v mnoha podobách včetně online eventů, měříme jejich úspěšnost. Na vavřínech ale neusínáme a držíme krok s nejnovějšími trendy. Připravíme do nejmenšího detailu propracovaný – prostě parádní – event i pro vás!

Teambuilding či Family day

Motivovanější tým? Zaměstnanci přirozeně zacílení na co nejlepší výkon svůj, celého týmu i vaší firmy? Připravíme pro vás teambuildingový event, který nakopne vaše kolegy k ještě lepší výsledkům. Nebo ukažte svým zaměstnancům, jak si jich vážíte, a uspořádejte pro ně s námi sportovní či dětský den, kam mohou přijít se svými rodinami. Pozvěte si nás třeba i k slavnostnímu otevření nové pobočky, stejně jako společnost Škofin.

Setkání VIP partnerů
a firemní party

Uspořádáme exkluzivní galavečer, firemní party pro zaměstnance u příležitosti významného jubilea nebo velkolepý event pro tisíce hostů s pětipatrovým dortem. Nachystáme sérii oslav vašeho výročí na jednotlivých pobočkách vaší firmy. Oslavíme vaše úspěchy!

Konference

Vybrat strategickou lokalitu, vhodného moderátora, bezchybný catering i milé hostesky. Zajistit ubytování, od základů vymyslet a následně zrealizovat prostor i technické vybavení sálu. Hlídat scénář. Všechno nafotit a natočit. Čekejte toho od nás ale mnohem víc. Na konferenci Smart City Expo jsme se zaměřili na budoucnost našich měst, na konferencích pro projektanty, architekty a stavitele na Wienerberger foru jsme se vydali na měsíční okružní jízdu po českých a moravských městech.

Městské akce

Když to můžeme rozbalit pod širým nebem, jsme ve svém živlu! Akce ve veřejném prostoru jsou naší specialitou. Oživujeme šeď městských ulic vánočními  či farmářskými trhy, zaplňujeme náměstí městskými festivaly, bavíme diváky v letních kinech.

Festival

Postavit stage, zařídit doprovodný program, udělat web, event zpropagovat a zajistit ticketing a akreditace. To jsou klíčové disciplíny, ve kterých jsme první na pásce. Festivalu Metronome Prague jsme pomohli vyrůst.

Roadshow (outdoor)

Čerstvý vzduch, vítr ve vlasech a energie v žilách – vstříc vašim zákazníkům s prezentací vašich produktů vyrážíme i na roadshow. Využijte náš speciálně upravený multifunkční přívěs a nechte se strhnout vybroušeným programem, který přitáhne davy.

Roadshow (indoor)

Vytvoříme pro Vás koncept prodejní roadshow a objedeme s ní třeba velká nákupní centra. Pro reklamní kampaň „na cestách“ zajistíme branding, navrhneme stánek, připravíme web. Blíž k zákazníkům jsme dostali společnost Braun.

Vánoční akce

S blížícím se závěrem roku vzrůstá i pocit sounáležitosti, potřeba být spolu, chuť pomáhat i udělat pro ostatní něco hezkého. To všechno najdete úhledně zabalené v balíčku vánočních eventů! Uspořádejte svým zaměstnancům, kolegům či klientům perfektní vánoční party či jinou vánoční akci, která jim po tomto náročném roce ukáže, jak moc si jich vážíte. Může to být vánoční večírek, konference, vánoční teambuilding a další akce pro zaměstnance jako firemní mikulášská nadílka, novoroční party nebo třeba tradiční vánoční trhy. A nezapomenutelnou vánoční akci můžete uspořádat i u vás ve firmě!

Event u vás

Event se může konat kdekoliv. Na náměstí, na louce, ze které je krásný výhled na město, ale také přímo u vás, ve firmě. Pár hodin příprav a dvůr vaší kancelářské budovy nebo parkoviště u firemní centrály se může proměnit k nepoznání. Uspořádat můžete jarmark, vinobraní nebo vánoční trhy ve stylu adventní Vídně. Ale stovky lidí můžete hostit také uvnitř – pošlete jim pozvánku na Mikuláše, zábavná může být i halloweenská party v kostýmech.

Podívejte se, co máme za sebou

Reference

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku