Oslava 30 let na českém trhu společnosti Blum

Světový odborník na kování si zvolil kovaného odborníka na eventy

30 let výročí na českém trhu. Nová moderní budova sídla firmy s showroomem i školicím centrem a její slavnostní otevření…To už je důvod pro velkou oslavu! Společnost Blum si ke spolupráci na eventu u příležitosti svého významného jubilea zvolila Amden.

„Představa je zatím jen v hrubých obrysech a rádi bychom si nechali poradit…“ stálo na závěr oslovení, ve kterém nám zástupce společnosti Blum před několika měsíci ve zkratce představil svou vizi. Naši eventoví odborníci si akci společnosti Blum okamžitě vzali pod svá křídla a vytvořili detailní prezentaci s návrhy programu, venues a dalšími podrobnostmi.

Blum, s.r.o. je dceřiná firma Rakouské firmy Julius Blum, která vyrábí kvalitní nábytkové kování. Na samotném začátku akce pro cca 200 hostů z řad klientů a partnerů byla na programu prohlídka nového showroomu. Amden kromě pohoštění pro hosty zajišťoval i logistickou fázi a přesun hostů na místo navazujícího večírku v industriálních prostorách Hauch Gallery. Na samotném večírku pak byl již prostor pro slavení: nechyběla nadupaná kapela, vynikající catering, úžasné vystoupení se světelnou show, foto koutek či DJ.

„Na každé akci je alfou a omegou precizní organizace. My v Amdenu rádi začínáme vychytaným zvacím procesem, který klienta informuje nejen o tom, kolik lidí se na akci dostaví, ale i o dalších detailech či preferencích hostů. Stejně tak to bylo i u zvací microsite pro společnost Blum, na kterou klient odkazoval pozvané hosty, a která nám zajistila registrační proces. Zjistili jsme, kolik lidí přijde, kde budou parkovat, zda budou potřebovat dopravu…a klientovi vše pravidelně reportovali,“ shrnuje přípravy na event z online hlediska Robin Staněk, online specialista Amdenu.

“Agentura Amden nám padla do oka hned od samého začátku. O podobě eventu jsme měli jen velmi zevrubnou představu, a tak jsme uvítali perfektně zpracovanou prezentaci, díky které jsme získali nadhled a sami si ujasnili svou cestu. Měli jsme díky ní naprosto jasnou představu, jak by akce, ušitá přímo nám na míru, mohla vypadat. Ocenili jsme i naprostou otevřenost a profesionální přístup. Vše proběhlo hladce a bez problémů.”
Jaroslav Doutnáč, marketingový manažer společnosti Blum.

Děkujeme společnosti Blum za možnost podílet se na této výjimečné akci a těšíme se další spolupráci.

Líbí se Vám, jaké eventy jsme pro naše klienty připravili?

Poslat poptávku